Informace o nás

Již třicet let se v Hradci Králové věnujeme vzdělávání, doučování a systematické přípravě žáků a studentů. Ať se jedná o klasickou výuku ve školství nebo o osobní přípravu a studium, vždy dáváme na první místo osobní přístup, pečlivost a pochopení. Každému se věnujeme tak, aby sám pochopil a osvojil si požadované znalosti, dokázal se je naučit používat a použil je s jistotou v potřebném okamžiku, když přijde den, ve kterém bude sám u zkoušek a testů. Nepředbíháme ke složitějšímu, nevynecháváme nepochopené, protože na kvalitních a stabilních základech je teprve možné vybudovat solidní a bezpečné, praktické aplikování získaných znalostí a schopností. Matematika, čeština nebo angličtina nejsou těžké, složité nebo nezvládnutelné. Jde jen o získání správného vhledu, pochopení, které Vám otevře dveře od dovedností, které tak potřebujete pro svůj další životní postup.

Naše výsledky hovoří samy za sebe. Stdenti, kteří se u nás vzdělávali, jsou úspěšní u zkoušek a dosahují tak svých cílů, které by jinak obtížně získávali.

Naši studenti

Blíží se termín přijímacích zkoušek? Maturita je za dveřmi? Máte pocit, že Vám ve škole utíká probíraná látka a ke konci roku by mohla nastat katastrofa, až se sečtou známky za pololetí a přijde klasifikace? Ještě není pozdě a můžeme se pokusit zachránit, co se dá.

Dokážeme Vás připravit na všechny druhy zkoušek na základní, střední a vysoké škole z matematiky, češtiny a angličtiny. Umíme Vás udržovat v tempu s ostatními a umožnit Vám úspěšně dokončit školu. Můžeme s Vámi řešit domácí úkoly, připravovat slohové práce z anglického i českého jazyka, procvičovat anglickou konverzaci, opravovat diplomovou práci, tvrdě finišovat před státnicemi nebo maturitou. V matematice, angličtině a češtině jsme dobří. Využijte našich znalostí a zkušeností, využijte je, rádi Vám je předáme.

Kontaktujte nás, probereme Vaše potřeby a připravíme plán podle Vašich dispozic a časových možností tak, aby byl maximálně efektivní pro časové období, kdy bude probíhat Vaše příprava. Procvičování a upevnění látky (například z matematiky) může být i jednou měsíčně jedna hodina, intenzivní příprava v krátkém časovém termínu naopak i několikrát týdně (například doplnění slovní zásoby a konverzace v angličtině).

Rádi Vám vyjdeme vstříc a budeme usilovat všemi dostupnými prostředky, aby Váš boj byl úspěšný. Budeme stát za Vámi a pomáhat Vám jít s jistotou vpřed.

Anketa

Co si myslíte o DOUČOVÁNÍ?

Je to rychlý způsob přípravy a doplnění znalostí. (0)
0%

Je to ztráta času a vyhozené peníze. (10)
100%

Celkový počet hlasů: 10

Historie projektu

S přibývajícími léty praxe jsme se naučili poznat u každého našeho studenta, kde je potřeba přitlačit, co doplnit a jak to podat, aby to dokázal přijmout a následně samostatně aplikovat. Je to i škola pro nás, která nás učí učit. Abyste mohli Vy porozumět studované látce, my musíme porozumět Vám. A právě v tom jsme dobří. Přesvědčte se.